Project Manager/ Kierownik Projektu

Miejsce pracy: Gdynia

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

Do głównych zadań osoby na tym stanowisku będzie należało przeprowadzenie całego procesu inwestycjnego od chwili uzyskania pozwoleń aż do oddania inwestycji do użytku. W tym:

– analiza gruntu
– uzyskanie niezbędnych pozwoleń
– przygotowanie kosztorysów
– wybór GW lub wykonawców
– opracowanie i realizacja budżetu
– dbałość o harmonogram prac
– nadzór i kontrola wykonanych prac
– prezentacje przed zarzadem

Od Kandydatów oczekujemy:
– wykształcenie wyższe- budowlane/ techniczne
– mile widziane doświadczenie w pracy z konserwatorem zabytków
– minimum kilka lat doświadczenia na podobnym stanowisku
– zrealizowane inwestycje- najlepiej mieszkaniowe

Oferyjemy:

– Możliwość zdobycia bardzo ciekawego i jedynego w swoim rodzaju doświadczenia zawodowego
– Udział w tworzeniu i prowadzeniu prestiżowych projektów w Warszawie
– Rozwój w strukturach firmy
– Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym
– Narzedzia pracy: laptop, telefon
– Pracę w młodym, energicznym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres praca@startbau.pl